në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
adidas Bluza Zero Negative Energy
Kodi i artikullit:
(IK5716)
adidas

adidas Bluza Zero Negative Energy

Çmimi i mëparshëm
10.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.900 LEK
Çmimi me zbritje
7.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 11-12Y
 • 9-10Y
 • 13-14Y
 • 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Zero Negative Energy është bluzë me zinxhir dhe kapuç për fëmijë e cila do të bëhet pjesë e preferuar e garderobës së vogëlushit tuaj. E ardhmja është në dorën tuaj. Mos lejoni që dikush t'ju thotë ndryshe. Kjo bluzë me zinxhir është e përbërë prej materiali elastik dhe lejon liri të plotë lëvizjeje. Teknologjia AEROREADY ju lejon që të jeni gjatë gjithë kohës të thatë dhe të freskët. Kjo është arsyeja pse nuk mund të presësh asgjë më pak nga adidas Z.N.E. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe dilni me vetëbesim të plotë dhe stil të bukur për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për fëmijë Teknologji AEROREADY Zinxhir me gjatësi të plotë Kapuç Logo adidas Përbërja: Material elastik.
Detaje

adidas Zero Negative Energy është bluzë me zinxhir dhe kapuç për fëmijë e cila do të bëhet pjesë e preferuar e garderobës së vogëlushit tuaj. E ardhmja është në dorën tuaj. Mos lejoni që dikush t'ju thotë ndryshe. Kjo bluzë me zinxhir është e përbërë prej materiali elastik dhe lejon liri të plotë lëvizjeje. Teknologjia AEROREADY ju lejon që të jeni gjatë gjithë kohës të thatë dhe të freskët. Kjo është arsyeja pse nuk mund të presësh asgjë më pak nga adidas Z.N.E. Të paktën 70% e këtij produkti është një përzierje e materialeve të ricikluara dhe të rinovueshme. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe dilni me vetëbesim të plotë dhe stil të bukur për të shijuar ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për fëmijë
 • Teknologji AEROREADY
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Logo adidas
 • Përbërja: Material elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Marka adidas
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Koleksion Sportswear
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IJ8730
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza IJ8731
  4.600 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza GQ8902
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  7.300 LEK
  Ndihmë