në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
NIKE Bluza Jordan Sport Crossover
Kodi i artikullit:
(DQ7327-687)
NIKE

NIKE Bluza Jordan Sport Crossover

Çmimi i mëparshëm
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç Xhep kanguri Logo Jordan Teknologji Dri-FIT Lahet në lavatriçe Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër.
Detaje

Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Logo Jordan
 • Teknologji Dri-FIT
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë