Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Nike Jordan Sport Crossover
Kodi i artikullit: DQ7327-687
Nike

Nike Jordan Sport Crossover

Kodi i artikullit: DQ7327-687
Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj Kapuç Xhep kanguri Logo Jordan Teknologji Dri-FIT Lahet në lavatriçe Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër.
10.500 LEK
10.500 LEK
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 6.300 LEK
Më njoftoni për uljet
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza Hoodie Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Sport Crossover ju lejon të keni gjithmon stil të bukur me rehati të përsosur. E përbërë prej pambuku të butë dhe të lehtë për tju dhënë rehatinë maksimale të kombinuar me teknologjinë Dri-FIT, do t'ju mbajë të freskët dhe të thatë gjatë gjithë kohës. Detajet e saj janë frymëzuar nga bluza origjinale Wings për një prekje të trashëgimisë sportive. Teknologjia Nike Dri-FIT largon djersën nga lëkura juaj duke ju ndihmuar të qëndroni të thatë dhe rehat. Pjesët elastike ofrojnë rehati më të madhe dhe lehtësi në lëvizje. Kapuçi personalizohet lehtësisht. Xhepi i kangurit do të mbajë të gjitha gjërat tuaja të nevojshme pa të cilat nuk dilni dot nga shtëpia dhe nëse është e nevojshme, mund t'i ngrohni duart në të. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj me stil të bukur dhe rehati maskimale.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për meshkuj
 • Kapuç
 • Xhep kanguri
 • Logo Jordan
 • Teknologji Dri-FIT
 • Lahet në lavatriçe
 • Përbërja: 62% pambuk, 38% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB7050-030
  7.700 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FD8119-010
  11.600 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  16.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza AV3145-100
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza AV3145-010
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Jordan Sport Crossover
  Bluza
  Nike Jordan Sport Crossover