në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(FB8338-063)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Tech Fleece Windrunner

Çmimi i mëparshëm
19.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
19.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar. Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Lahet në lavatriçe Logo Nike Futura Xhepa anësorë.
Detaje

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Nike Futura
 • Xhepa anësorë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë