Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Kodi i artikullit: FB8338-110
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner

Kodi i artikullit: FB8338-110
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra, e cila do të bëhet në një kohë të shkurtër zgjedhja juaj e preferuar për përdorim të përditshëm gjatë ditëve më të tfohta. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër Lahet në lavatriçe Logo Nike Futura Xhepa anësore.
15.900 LEK
15.900 LEK
15.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner është bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra, e cila do të bëhet në një kohë të shkurtër zgjedhja juaj e preferuar për përdorim të përditshëm gjatë ditëve më të tfohta. Frymëzuar nga ngjyrat dhe teksturat që gjenden në mineralet natyrore, kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç feston 10 vjetorin e linjës së modës Nike Tech Fleece. Pëlhura e lehtë nga e cila është krijuar kjo bluzë për femra është e lëmuar si jashtë ashtu edhe brenda dhe ofron ngrohtësi dhe rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Detajet klasike të Nike Windrunner i japin kësaj bluze një pamje të veçantë dhe shumë të bukur. Xhepat ofrojnë hapësirë të mjaftueshme për të ruajtur sendet e nevojshme ose për të ngrohur duart tuaja. Vishni bluzën me zinxhir dhe kapuç Nike dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni organizuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për femra
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër
 • Lahet në lavatriçe
 • Logo Nike Futura
 • Xhepa anësore

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza DV8048-010
  8.300 LEK
  Shuma e kursyer 30%
  11.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-386
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FN7698-227
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  12.000 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluza FB8763-010
  5.300 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
  Bluza
  Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner