Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
Kodi i artikullit: FB7921-064
Nike

Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner

Kodi i artikullit: FB7921-064
Kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç është krijuar nga kombinimi i bluzave sportive me zinxhir dhe bluzave Hoodie, me qëllimin për të përfituar nga veçoritë më të mira që kanë këto dy pjesë veshjesh. Kjo bluzë për meshkuj me kapuç dhe zinxhir është krijuar dhe modeluar sipas bluzës me zinxhir Windrunner, një klasik i përjetshëm që qëndron gjithmonë në modë. Bluza me zinxhir është krijuar në mënyrë të tillë që ju të keni një stil të bukur i cili do të dalë në pah falë dizajnit dhe logos Nike dhe gjithashtu të keni rehatinë maksimale që vetëm produktet e markës sonë ofrojnë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme, pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Përzierja e pambukut dhe poliesterit krijon një pëhurë të lehtë që është e lëmuar si brenda dhe jashtë dhe e cila ofron ngrohtësi dhe rehati maksimale gjatë gjithë kohës. Dizajni i veçantë Windrunner është një klasik i viteve 1970. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç, përfitoni rehatinë maksimale dhe stilin e bukur që ofron kjo pjesë dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.Specifikimi: Bluzë me zinxhir dhe kapuç për meshkuj Zinxhir me gjatësi të plotë Kapuç Logo Nike Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër.
15.900 LEK
15.900 LEK
13.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Kjo bluzë me zinxhir dhe kapuç është krijuar nga kombinimi i bluzave sportive me zinxhir dhe bluzave Hoodie, me qëllimin për të përfituar nga veçoritë më të mira që kanë këto dy pjesë veshjesh. Kjo bluzë për meshkuj me kapuç dhe zinxhir është krijuar dhe modeluar sipas bluzës me zinxhir Windrunner, një klasik i përjetshëm që qëndron gjithmonë në modë. Bluza me zinxhir është krijuar në mënyrë të tillë që ju të keni një stil të bukur i cili do të dalë në pah falë dizajnit dhe logos Nike dhe gjithashtu të keni rehatinë maksimale që vetëm produktet e markës sonë ofrojnë. Xhepat mundësojnë mbajtjen e sendeve të nevojshme, pa të cilat ju nuk dilni dot nga shtëpia. Përzierja e pambukut dhe poliesterit krijon një pëhurë të lehtë që është e lëmuar si brenda dhe jashtë dhe e cila ofron ngrohtësi dhe rehati maksimale gjatë gjithë kohës. Dizajni i veçantë Windrunner është një klasik i viteve 1970. Vishni këtë bluzë me zinxhir dhe kapuç, përfitoni rehatinë maksimale dhe stilin e bukur që ofron kjo pjesë dhe dilni të shijoni ditën tuaj me të gjitha aktivitetet që keni planifikuar.

Specifikimi:

 • Bluzë me zinxhir dhe kapuç për meshkuj
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç
 • Logo Nike
 • Përbërja: 53% pambuk, 47% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-051
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:6
  Bluza FB7921-020
  13.500 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  15.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB8439-010
  7.000 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  11.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza FB8435-010
  5.400 LEK
  Shuma e kursyer 50%
  10.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner
  Bluza
  Nike Sportswear Tech Fleece Windrunner