TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte W E 3S FZ HD
adidas Produkte W E 3S FZ HD
adidas Produkte W E 3S FZ HD
adidas Produkte W E 3S FZ HD
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(DU0656)
adidas

adidas Produkte W E 3S FZ HD

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Adidas Essentials 3S Full Zip Hoodie është bluzë për femra me kapuç, i cili lidhet me zinxhir. Pavarësisht nëse jeni duke pushuar, duke bërë punë të përditshme ose dëshironi të bëni një shëtitje, kjo bluzë e butë do t'ju japë një ndjenjë rehatie. Detaje

Adidas Essentials 3S Full Zip Hoodie është bluzë për femra me kapuç, i cili lidhet me zinxhir.

Pavarësisht nëse jeni duke pushuar, duke bërë punë të përditshme ose dëshironi të bëni një shëtitje, kjo bluzë e butë do t'ju japë një ndjenjë rehatie.

Përgjatë mëngëve, dallohen vijat e njohura, një markë tregtare e adidas, e cila

ju kujton se asgjë nuk është e pamundur.

Ju do të vishni këtë bluzë për femra, sepse është praktike dhe përshtatet lehtësisht me veshje sportive dhe të modelit urban.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Lidhja me zinxhir
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat
 • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: blu e kaltër / e bardhë
 • Kodi i artikullit: DU065
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Adidas Essentials 3S Full Zip Hoodie është bluzë për femra me kapuç, i cili lidhet me zinxhir.

Pavarësisht nëse jeni duke pushuar, duke bërë punë të përditshme ose dëshironi të bëni një shëtitje, kjo bluzë e butë do t'ju japë një ndjenjë rehatie.

Përgjatë mëngëve, dallohen vijat e njohura, një markë tregtare e adidas, e cila

ju kujton se asgjë nuk është e pamundur.

Ju do të vishni këtë bluzë për femra, sepse është praktike dhe përshtatet lehtësisht me veshje sportive dhe të modelit urban.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Lidhja me zinxhir
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepat
 • Përbërja: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: blu e kaltër / e bardhë
 • Kodi i artikullit: DU065
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë