TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(GU3840)
adidas

adidas Bluzë me mëngë të gjata OWN THE RUN 1/2 ZIP

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
1
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas OWN THE RUN është një bluzë për femra me mëngë të gjata e krijuar për vrapim. Linjat e thjeshta të dizajnit, prerja e hollë, sjell elegancë dhe funksionalitet sportiv. Është e përbërë nga poliestër i ricikluar Primegreen, i cili jep një ndjenjë butësie dhe rehatie. Teknologjia AEROREADY me tharje të shpejtë do t'ju ndihmojë të qëndroni të thatë dhe të fokusuar edhe gjatë sfidave më të vështira. Materiali i ricikluar Primegreen është pjesë e nismës dhe ambicies së adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike në tokë. adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme, gjë që konfirmohet nga kjo bluzë për femra OWN THE RUN. Specifikim: Bluzë për femra Teknologjia AEROREADY Logoja e Badge of Sport Greengreen Përbërja: 91% poliester i ricikluar, 9% elastan Ngjyra: E zezë .
Detaje

adidas OWN THE RUN është një bluzë për femra me mëngë të gjata e krijuar për vrapim.

Linjat e thjeshta të dizajnit, prerja e hollë, sjell elegancë dhe funksionalitet sportiv.

Është e përbërë nga poliestër i ricikluar Primegreen, i cili jep një ndjenjë butësie dhe rehatie.

Teknologjia AEROREADY me tharje të shpejtë do t'ju ndihmojë të qëndroni të thatë dhe të fokusuar edhe gjatë sfidave më të vështira.

Materiali i ricikluar Primegreen është pjesë e nismës dhe ambicies së adidas për t'i dhënë fund mbetjeve plastike në tokë.

adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme, gjë që konfirmohet nga kjo bluzë për femra OWN THE RUN.

Specifikim:

 • Bluzë për femra
 • Teknologjia AEROREADY
 • Logoja e Badge of Sport
 • Greengreen
 • Përbërja: 91% poliester i ricikluar, 9% elastan
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Very comfortable and thumbholes really useful when starting off on a run in the colder mornings.

  Length is perfect and material means I don't overheat whilst running. Washes well too.

  16.10.2021. 04:23

Produkte të ngjashme

Ndihmë