TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer
Bluzë me mëngë të gjata për femra
Kodi i artikullit:
(DM7297-010)
NIKE

NIKE Bluzë me mëngë të gjata Dri-FIT Pacer

Çmimi i mëparshëm
8.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.200 LEK
Çmimi me zbritje
6.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Dri-FIT Pacer është një bluzë për stërvitje për femra. Kjo bluzë me prerje të reduktuar dhe me mëngë elastike do të sigurojë që moti i ftohtë nuk do të jetë një pengesë për të shkuar në stërvitje. Jaka e rrumbullakët nxjerr në pah një stil urban dhe sportiv, ndërsa logoja diskrete Nike nxjerr në pah markën tuaj të preferuar. Teknologjia Dri-FIT do të sigurojë që të qëndroni të thatë edhe gjatë stërvitjeve më intensive. Specifikimi: Bluzë për femra Jakë e rrumbullakët Logo Nike .
Detaje

Nike Dri-FIT Pacer është një bluzë për stërvitje për femra. Kjo bluzë me prerje të reduktuar dhe me mëngë elastike do të sigurojë që moti i ftohtë nuk do të jetë një pengesë për të shkuar në stërvitje. Jaka e rrumbullakët nxjerr në pah një stil urban dhe sportiv, ndërsa logoja diskrete Nike nxjerr në pah markën tuaj të preferuar. Teknologjia Dri-FIT do të sigurojë që të qëndroni të thatë edhe gjatë stërvitjeve më intensive.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Jakë e rrumbullakët
 • Logo Nike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë me mëngë të gjata
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë