TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
CHAMPION Bluzë BASIC
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(214534-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë BASIC

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
  • 3XL 3XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë