NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
Kodi i artikullit: DC5094-010
NIKE

NIKE Bluzë Sportswear Swoosh

Kodi i artikullit: DC5094-010
T-Shirt Nike Sportswear Swoosh për meshkuj është një bluzë me mëngë të shkurtra që bie në sy me logon legjendare Nike në gjoks. Detaje
3.800 LEK
3.800 LEK
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Nike Sportswear Swoosh është bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj që bie në sy me logon legjendare Nike në pjesën e përparme. Bluza ka një përshtatje standarde dhe do të kombinohet lehtësisht me veshjet e tjera në garderobën tuaj. Falë materialit të pambukut dhe dizjnit të saj të veçantë, kjo bluzë do të garantojë rehati, kënaqësi dhe stil të bukur që do të vihet re përgjatë gjithë ditës. Visheni bluzën me mëngë të shkurtra, kombinojeni me pantallonat dhe atletet tuaja të preferuara dhe dilni për të shijuar çdo moment të ditës tuaj.

Specifikim:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Material pambuku, i rehatshëm dhe i lehtë
 • Logo Swoosh
 • Përshtatje standarde
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Brand NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN7704-696
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN7704-121
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FN7704-010
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 24%
  4.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë FD1257-410
  4.000 LEK
  Shuma e kursyer 25%
  5.300 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Bluzë Sportswear Swoosh
  Bluzë
  NIKE Bluzë Sportswear Swoosh