TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(114092-WL001)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë CREWNECK CROPTOP

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114222-YS021
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114222-PS004
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 112604-YS021
1.500 LEK
Shuma e kursyer 21%
1.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114091-PS024
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Ndihmë