TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
CHAMPION Bluzë Crewneck
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(114222-PS004)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë Crewneck

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion CREWNECK është një bluzë për femra që sjell një pamje klasike sportive. Është një zgjedhje e shkëlqyer për raste pas një dite të vështirë ose aktivitete të ndryshme sportive, nga Pilates dhe joga, deri te aktivitetet sportive në natyrë. Pëlhura e butë pambuku ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe komode për t'u veshur. Logoja Champion në pjesën e përparme plotëson stilin sportiv të kësaj bluze për femra. Specifikimi: Bluzë për femra Prerje standarde Mëngë të shkurtra Logoja Champion Përbërja: 100% pambuk Kodi i produktit: 114222-YS021 .
Detaje

Champion CREWNECK është një bluzë për femra që sjell një pamje klasike sportive. Është një zgjedhje e shkëlqyer për raste pas një dite të vështirë ose aktivitete të ndryshme sportive, nga Pilates dhe joga, deri te aktivitetet sportive në natyrë. Pëlhura e butë pambuku ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe komode për t'u veshur. Logoja Champion në pjesën e përparme plotëson stilin sportiv të kësaj bluze për femra.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde
 • Mëngë të shkurtra
 • Logoja Champion
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Kodi i produktit: 114222-YS021

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Shkruaj T-SHIRT
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë