TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(114222-PS004)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë CREWNECK T-SHIRT

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.000 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 115242-WW001
2.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114167-WW006
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114167-BS538
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë 114167-PS024
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Ndihmë