TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1361469-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluzë UA Streaker SS

Çmimi i mëparshëm
5.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.200 LEK
Çmimi me zbritje
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
  • SM S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka UNDER ARMOUR
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
MD M
LG L
XL XL
SM S

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka UNDER ARMOUR
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
MD M
LG L
XL XL
SM S

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë