TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
NIKE Produkte Dri-FIT Miler
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(CU5992-814)
NIKE

NIKE Produkte Dri-FIT Miler

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Dri-FIT Miller është një bluzë për meshkuj me mëngë të shkurtra nga koleksioni Wild Runn. Është përbërë nga poliestër i ricikluar dhe siguron rehati të përsosur. Materiali me teknologjinë Dri-FIT thith lagështinë nga lëkura, kështu që edhe gjatë seksioneve ose stërvitjeve më intensive ndiheni të thatë, të rehatshëm dhe të fokusuar në qëllimin tuaj. Grafika interesante Nike nxjerr në pah angazhimin tuaj sportiv dhe pasionin për gara. Elementet reflektues mundësojnë vrapim më të sigurt. Specifikim: Bluzë për meshkuj Mëngë të shkurtra Prerje e rregullt Teknologjia Dri-FIT Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Dri-FIT Miller është një bluzë për meshkuj me mëngë të shkurtra nga koleksioni Wild Runn. Është përbërë nga poliestër i ricikluar dhe siguron rehati të përsosur. Materiali me teknologjinë Dri-FIT thith lagështinë nga lëkura, kështu që edhe gjatë seksioneve ose stërvitjeve më intensive ndiheni të thatë, të rehatshëm dhe të fokusuar në qëllimin tuaj. Grafika interesante Nike nxjerr në pah angazhimin tuaj sportiv dhe pasionin për gara. Elementet reflektues mundësojnë vrapim më të sigurt.

Specifikim:

  • Bluzë për meshkuj
  • Mëngë të shkurtra
  • Prerje e rregullt
  • Teknologjia Dri-FIT
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Vrapim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë