TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(DM4711-610)
NIKE

NIKE Bluzë Dri-FIT UV Run Division Miler

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
E krijuar për vrapime të shpejta gjatë ditës, bluza e vrapimit për meshkuj Nike Dri-FIT UV Run Division Miler ofron funksionalitet pa sakrifikuar stilin. Dizajni i ajrosjes me mbrojtje UV është krijuar për të gjitha performancat dhe nivelet e vrapuesve. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt djersën për ta mbajtur atë të thatë dhe të freskët. Qepjet në mëngët janë kthyer, në mënyrë që duart tuaja të lëvizin lirshëm ndërsa pjesa e pasme e lakuar lejon mbulim më të mirë. Specifikim: Teknologji Dri-FIT Elemente reflektuese Mbrojtje UV Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

E krijuar për vrapime të shpejta gjatë ditës, bluza e vrapimit për meshkuj Nike Dri-FIT UV Run Division Miler ofron funksionalitet pa sakrifikuar stilin. Dizajni i ajrosjes me mbrojtje UV është krijuar për të gjitha performancat dhe nivelet e vrapuesve. Teknologjia Dri-FIT heq shpejt djersën për ta mbajtur atë të thatë dhe të freskët. Qepjet në mëngët janë kthyer, në mënyrë që duart tuaja të lëvizin lirshëm ndërsa pjesa e pasme e lakuar lejon mbulim më të mirë.

Specifikim:

 • Teknologji Dri-FIT
 • Elemente reflektuese
 • Mbrojtje UV
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë