TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
CHAMPION Bluzë COLORS
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218261-BS503)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë COLORS

Çmimi i mëparshëm
3.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion COLORS është një bluzë për meshkuj për rehati gjatë gjithë ditës. Eleganca sportive është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjitha rastet. Kjo bluzë me mëngë të shkurtra është një zgjedhje e pagabueshme për të gjitha rastet, pavarësisht nëse vendosni të vishni veshje me shtresa në ditët e ftohta ose dëshironi të ndiheni rehat në ditët me diell dhe të ngrohta. Logoja Champion në pjesën e përparme dhe në anën e pasme kontribuojnë në stilin sportiv të kësaj veshjeje dhe bëjnë të ditur të gjithë se jeni adhurues i markës më të mirë sportive. Materiali i përdorur në prodhimin e këtij modeli do t'ju japë një ndjenjë rehatie që nuk e keni përjetuar kurrë më parë. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Mëngë të shkurtra Logo Champion Jakë e rrumbullakët.
Detaje

Champion COLORS është një bluzë për meshkuj për rehati gjatë gjithë ditës. Eleganca sportive është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjitha rastet. Kjo bluzë me mëngë të shkurtra është një zgjedhje e pagabueshme për të gjitha rastet, pavarësisht nëse vendosni të vishni veshje me shtresa në ditët e ftohta ose dëshironi të ndiheni rehat në ditët me diell dhe të ngrohta. Logoja Champion në pjesën e përparme dhe në anën e pasme kontribuojnë në stilin sportiv të kësaj veshjeje dhe bëjnë të ditur të gjithë se jeni adhurues i markës më të mirë sportive. Materiali i përdorur në prodhimin e këtij modeli do t'ju japë një ndjenjë rehatie që nuk e keni përjetuar kurrë më parë.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Champion
 • Jakë e rrumbullakët

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë 218240-RL013
  2.300 LEK
  Shuma e kursyer 21%
  2.900 LEK
  Ndihmë