TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
UMBRO Bluzë Arena
Bluzë për meshkuj për futboll
Kodi i artikullit:
(UMA221M812-02)
UMBRO

UMBRO Bluzë Arena

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro Arena është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj. Mund ta vishni çdo ditë dhe me çdo kombinim veshjesh. Materiali i pambukut nga i cili është përbërë bluza do ju sjellë komoditetin dhe rehatinë që ju ka munguar. Logoja në pjesën e përparme të bluzës së markës Umbro nxjerr në pah një stil të urban dhe sportiv të veshjes. Logoja Umbro në anën e pasme të bluzës i përshtatet dizajnit të përgjithshëm të bluzës dhe plotëson pamjen e këtij modeli. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Mëngë të shkurtra Grafika Umbro.
Detaje

Umbro Arena është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj. Mund ta vishni çdo ditë dhe me çdo kombinim veshjesh. Materiali i pambukut nga i cili është përbërë bluza do ju sjellë komoditetin dhe rehatinë që ju ka munguar. Logoja në pjesën e përparme të bluzës së markës Umbro nxjerr në pah një stil të urban dhe sportiv të veshjes. Logoja Umbro në anën e pasme të bluzës i përshtatet dizajnit të përgjithshëm të bluzës dhe plotëson pamjen e këtij modeli.

Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Grafika Umbro

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë UMA221M806-49
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë UMA221M809-01
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  2.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë UMA221M806-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë UMA221M807-05
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Ndihmë