TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
UMBRO Bluzë Big Logo
Bluzë për meshkuj për futboll
Kodi i artikullit:
(UMA221M806-49)
UMBRO

UMBRO Bluzë Big Logo

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Umbro Big Logo nxjerr në pah stilin klasik sportiv që ju pëlqen. Prerja standarde dhe pëlhura e butë janë gjithçka që ju nevojitet për të shijuar ditën. Materiali elastik në jakë e mban këtë bluzë në vend gjatë të gjitha aktiviteteve tuaja. Logoja e theksuar e Umbro në mes të bluzës thekson dashurinë tuaj për markën. Specifikimet: Bluzë për meshkuj Mëngë të shkurtra Umbro logo.
Detaje

Bluza për meshkuj Umbro Big Logo nxjerr në pah stilin klasik sportiv që ju pëlqen. Prerja standarde dhe pëlhura e butë janë gjithçka që ju nevojitet për të shijuar ditën. Materiali elastik në jakë e mban këtë bluzë në vend gjatë të gjitha aktiviteteve tuaja. Logoja e theksuar e Umbro në mes të bluzës thekson dashurinë tuaj për markën.
Specifikimet:

 • Bluzë për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Umbro logo

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
  Masa Masa EU Masa në cm
  M M
  S S
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë UMA221M812-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë UMA221M809-01
  2.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  2.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë UMA221M806-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë UMA221M807-05
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Ndihmë