TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
adidas Bluzë OWN THE RUN TEE
Bluzë për meshkuj për vrapim
Kodi i artikullit:
(H58591)
adidas

adidas Bluzë OWN THE RUN TEE

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Vrapim
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë