në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
CHAMPION Produkte Classic
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(115894-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Classic

 • XS
  XS
 • M
  M
 • S
  S
 • L
  L
 • XL
  XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza e thjeshtë dhe klasike Champion CLASSIC për femra kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Pëlhura prej pambuku dhe prerja e lirshme e bën atë ideale për çdo rast, veçanërisht gjatë ditëve të ngrohta. Dizajni i thjeshtë është pasuruar me logon Champion në pjesën e përparme duke i dhënë një detaj interesant të gjithë kombinimit. Për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv kjo bluzë është ideale për ju. Specifikimi: Mëngë të shkurtra Logo Champion Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Bluza e thjeshtë dhe klasike Champion CLASSIC për femra kombinohet lehtësisht me pjesën tjetër të garderobës. Pëlhura prej pambuku dhe prerja e lirshme e bën atë ideale për çdo rast, veçanërisht gjatë ditëve të ngrohta. Dizajni i thjeshtë është pasuruar me logon Champion në pjesën e përparme duke i dhënë një detaj interesant të gjithë kombinimit. Për të gjithë adhuruesit e stilit sportiv kjo bluzë është ideale për ju.
Specifikimi:

 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11632-PS071
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11632-KK001
  Prosecna ocena:
  vlerësime
  1
  vlerësime
  1
  5.900 LEK
  Shuma e kursyer 14%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11630-MS042
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S11633-KK001
  6.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.900 LEK
  Ndihmë