TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
CHAMPION Bluzë CREWNECK
Bluzë për femra
Kodi i artikullit:
(114911-MS014)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë CREWNECK

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
CHAMPION CREWNECK është një bluzë për femra e krijuar për të shijuar rehatinë gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej pambuku jashtëzakonisht të lehtë, të rehatshëm dhe të butë që do t'ju japë lirinë maksimale të lëvizjes dhe rehati perfekte. Kjo është një bluzë klasike për të gjitha kohërat nga trashëgimia CHAMPION. Është me mëngë të shkurtra me një jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën atë më jetëgjatë. Logoja CHAMPION në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për këtë markë. Specifikimi: Bluzë për femra Mëngë të shkurtra Jakë e përforcuar Përbërja: 100% pambuk Logo CHAMPION.
Detaje

CHAMPION CREWNECK është një bluzë për femra e krijuar për të shijuar rehatinë gjatë gjithë ditës. Është e përbërë prej pambuku jashtëzakonisht të lehtë, të rehatshëm dhe të butë që do t'ju japë lirinë maksimale të lëvizjes dhe rehati perfekte. Kjo është një bluzë klasike për të gjitha kohërat nga trashëgimia CHAMPION. Është me mëngë të shkurtra me një jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen e bluzës dhe e bën atë më jetëgjatë. Logoja CHAMPION në pjesën e përparme tregon qartë dashurinë tuaj për këtë markë.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Përbërja: 100% pambuk
 • Logo CHAMPION

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë