TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
CHAMPION Bluzë Color Block
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(218236-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë Color Block

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion COLOR BLOCK është një bluzë për meshkuj me prerje klasike dhe rehati perfekte. Për të gjithë adhuruesit e thjeshtësisë së stilit sportiv ky model është ideal për ju. Me një prerje standard, me mëngë të shkurtra dhe pëlhurë pambuku kjo bluzë do ju sjellë komoditetin dhe rehatinë për të cilën keni nevojë . Për stërvitje apo për aktivitetet e kohës së lirë me miqtë, kjo bluzë është perfekte për ju. Kombinojeni këtë bluzë me xhinset, tutat apo pantallonat e shkurtra te preferuara CHAMPION dhe jeni gati për të gjithë aktivitetet. Logoja Champion në pjesën e përparme plotëson pamjen e këtij modeli dhe tregon besnikërinë tuaj ndaj markës. Specifikimi: • Prerje standarde • Mëngë të shkurtra• Jakë e rrumbullakët • logo Champion • Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion COLOR BLOCK është një bluzë për meshkuj me prerje klasike dhe rehati perfekte. Për të gjithë adhuruesit e thjeshtësisë së stilit sportiv ky model është ideal për ju. Me një prerje standard, me mëngë të shkurtra dhe pëlhurë pambuku kjo bluzë do ju sjellë komoditetin dhe rehatinë për të cilën keni nevojë . Për stërvitje apo për aktivitetet e kohës së lirë me miqtë, kjo bluzë është perfekte për ju. Kombinojeni këtë bluzë me xhinset, tutat apo pantallonat e shkurtra te preferuara CHAMPION dhe jeni gati për të gjithë aktivitetet. Logoja Champion në pjesën e përparme plotëson pamjen e këtij modeli dhe tregon besnikërinë tuaj ndaj markës.
Specifikimi:
• Prerje standarde
• Mëngë të shkurtra
• Jakë e rrumbullakët
• logo Champion
• Përbërja: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë