TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
SERGIO TACCHINI Bluzë Ben
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(STA221M809-05)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Bluzë Ben

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
SERGIO TACCHINI BEN është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj me të cilën do të jeni gati për të pritur ditët e nxehta të verës. Është e përbërë prej pambuku të lehtë dhe të rehatshëm, i cili jep rehati perfekte në kontakt me lëkurën dhe që do t'ju lejojë të lëvizni lirshëm. Kjo bluzë ka një jakë të përforcuar që e pengon atë të tërhiqet dhe e bën atë më jetëgjatë. Në pjesën e përparme është logoja e tërheqëse e Sergio Tacchini që tregon qartë se cila është marka juaj e preferuar. Bluza përshtatet lehtësisht me stilin elegant sportiv. Specifikimet: • Bluzë për meshkuj • Mëngë të shkurtra• Materiali: 100% pambuk.
Detaje

SERGIO TACCHINI BEN është një bluzë me mëngë të shkurtra për meshkuj me të cilën do të jeni gati për të pritur ditët e nxehta të verës. Është e përbërë prej pambuku të lehtë dhe të rehatshëm, i cili jep rehati perfekte në kontakt me lëkurën dhe që do t'ju lejojë të lëvizni lirshëm. Kjo bluzë ka një jakë të përforcuar që e pengon atë të tërhiqet dhe e bën atë më jetëgjatë. Në pjesën e përparme është logoja e tërheqëse e Sergio Tacchini që tregon qartë se cila është marka juaj e preferuar. Bluza përshtatet lehtësisht me stilin elegant sportiv.
Specifikimet:
• Bluzë për meshkuj
• Mëngë të shkurtra
• Materiali: 100% pambuk

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë STA221M810-02
2.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
3.500 LEK
Ndihmë