TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
adidas Produkte M FI 3BAR TEE
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(HF4758)
adidas

adidas Produkte M FI 3BAR TEE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë