TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(39141-564)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Bluzë ANISE T SHIRT

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka SERGIO TACCHINI
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë STA221M810-10
2.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
3.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë STA221M810-02
2.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
3.500 LEK
Ndihmë