TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluzë Swoosh
NIKE Bluzë Swoosh
NIKE Bluzë Swoosh
NIKE Bluzë Swoosh
Bluzë për vrapim për femra
Kodi i artikullit:
(DM7777-010)
NIKE

NIKE Bluzë Swoosh

Çmimi i mëparshëm
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Nike Swoosh është e krijuar për të gjithë adhuruesit e vrapimit dhe sportit. Produkti është përbërë nga poliestër 100% i ricikluar, dhe përveç kujdesit për planetin tonë, materiali është jashtëzakonisht i këndshëm dhe është përgjegjës për komoditetin që do t'ju shoqërojë nga fillimi deri në fund të çdo lloji aktiviteti sportiv. Teknologjia Dri-FIT do të sigurojë largimin e djersës nga lëkura juaj, në mënyrë që të qëndroni të thatë gjatë gjithë kohës. Preja pak më e gjatë në pjesën e pasme do të kontribuojë në një pamje perfekte dhe një ndjenjë sigurie kudo që stërviteni. Specifikimi: Bluzë për femra Mëngë të shkurtra Logo Nike Përbërja: 100% poliestër.
Detaje

Bluza për femra Nike Swoosh është e krijuar për të gjithë adhuruesit e vrapimit dhe sportit. Produkti është përbërë nga poliestër 100% i ricikluar, dhe përveç kujdesit për planetin tonë, materiali është jashtëzakonisht i këndshëm dhe është përgjegjës për komoditetin që do t'ju shoqërojë nga fillimi deri në fund të çdo lloji aktiviteti sportiv. Teknologjia Dri-FIT do të sigurojë largimin e djersës nga lëkura juaj, në mënyrë që të qëndroni të thatë gjatë gjithë kohës. Preja pak më e gjatë në pjesën e pasme do të kontribuojë në një pamje perfekte dhe një ndjenjë sigurie kudo që stërviteni.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Marka NIKE
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë