në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
CHAMPION Bluzë C-BOOK
Bluzë për meshkuj
Kodi i artikullit:
(219497-EM006)
CHAMPION

CHAMPION Bluzë C-BOOK

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmimi me zbritje
1.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Champion C BOOK sjell me vete pamjen e veçantë dhe origjinalitetin e markës Champion. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme ose dhe për të shkuar për vrap ose në palestër. Pëlhura e butë e pambukut ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe të rehatshme për t'u veshur. Logoja Champion në të gjithë pjesën e përparme plotëson stilin sportiv të kësaj bluze për meshkuj dhe nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni bluzën e meshkujve Champion dhe niseni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Përshtatje standarde Mëngë të shkurtra Logo Champion Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Bluza për meshkuj Champion C BOOK sjell me vete pamjen e veçantë dhe origjinalitetin e markës Champion. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme ose dhe për të shkuar për vrap ose në palestër. Pëlhura e butë e pambukut ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe të rehatshme për t'u veshur. Logoja Champion në të gjithë pjesën e përparme plotëson stilin sportiv të kësaj bluze për meshkuj dhe nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës tuaj të preferuar. Vishni bluzën e meshkujve Champion dhe niseni ditën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Përshtatje standarde
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë