Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Umbro Basic
Kodi i artikullit: UMA231M802-66
Umbro

Umbro Basic

Kodi i artikullit: UMA231M802-66
Bluza e meshkujve Umbro Basic me një përshtatje standarde është një zgjedhje ideale për çdo ditë. Me dizajn modern dhe të përbërë nga përzierje e butë materialesh, kjo bluzë do të jetë një pjesë thelbësore në garderobën tuaj. Materiali cilësor dhe pamja elegante do t’a bëjnë bluzën një aksesor të domosdoshëm për ju. Logoja në pjesën e përparme të bluzës do të tërheqë vëmendjen e atyre që ju rrethojnë dhe do t'ua bëjë të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar sportive. Falë përshtatjes së saj të përkryer dhe materialit të butë prej pambuku, kjo bluzë do të bëhet shpejt veshja juaj e preferuar. Shijoni rehatinë absolute pavarësisht nga detyrat dhe aktivitetet e përditshme. Specifikimi: • Bluzë për meshkuj • Përshtatje standarde • Logo Umbro në pjesën e përparme.
2.200 LEK
2.200 LEK
900 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për uljet
  • M
  • S
  • L
  • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza e meshkujve Umbro Basic me një përshtatje standarde është një zgjedhje ideale për çdo ditë. Me dizajn modern dhe të përbërë nga përzierje e butë materialesh, kjo bluzë do të jetë një pjesë thelbësore në garderobën tuaj. Materiali cilësor dhe pamja elegante do t’a bëjnë bluzën një aksesor të domosdoshëm për ju. Logoja në pjesën e përparme të bluzës do të tërheqë vëmendjen e atyre që ju rrethojnë dhe do t'ua bëjë të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar sportive. Falë përshtatjes së saj të përkryer dhe materialit të butë prej pambuku, kjo bluzë do të bëhet shpejt veshja juaj e preferuar. Shijoni rehatinë absolute pavarësisht nga detyrat dhe aktivitetet e përditshme.
Specifikimi:
• Bluzë për meshkuj
• Përshtatje standarde
• Logo Umbro në pjesën e përparme

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Brand Umbro
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA241M815-10
1.100 LEK
Shuma e kursyer 42%
1.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA241M801-02
1.300 LEK
Shuma e kursyer 32%
1.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA241M812-10
1.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA231M803-40
1.000 LEK
Shuma e kursyer 60%
2.500 LEK
Shtoni në shportë
Umbro Basic
Bluzë
Umbro Basic