në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
UMBRO Bluzë Basic
Bluzë për meshkuj për futboll
Kodi i artikullit:
(UMA231M802-66)
UMBRO

UMBRO Bluzë Basic

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
  • M
  • S
  • L
  • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza e meshkujve Umbro Basic me një përshtatje standarde është një zgjedhje ideale për çdo ditë. Me dizajn modern dhe të përbërë nga përzierje e butë materialesh, kjo bluzë do të jetë një pjesë thelbësore në garderobën tuaj. Materiali cilësor dhe pamja elegante do t’a bëjnë bluzën një aksesor të domosdoshëm për ju. Logoja në pjesën e përparme të bluzës do të tërheqë vëmendjen e atyre që ju rrethojnë dhe do t'ua bëjë të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar sportive. Falë përshtatjes së saj të përkryer dhe materialit të butë prej pambuku, kjo bluzë do të bëhet shpejt veshja juaj e preferuar. Shijoni rehatinë absolute pavarësisht nga detyrat dhe aktivitetet e përditshme. Specifikimi: • Bluzë për meshkuj • Përshtatje standarde • Logo Umbro në pjesën e përparme .
Detaje

Bluza e meshkujve Umbro Basic me një përshtatje standarde është një zgjedhje ideale për çdo ditë. Me dizajn modern dhe të përbërë nga përzierje e butë materialesh, kjo bluzë do të jetë një pjesë thelbësore në garderobën tuaj. Materiali cilësor dhe pamja elegante do t’a bëjnë bluzën një aksesor të domosdoshëm për ju. Logoja në pjesën e përparme të bluzës do të tërheqë vëmendjen e atyre që ju rrethojnë dhe do t'ua bëjë të qartë të gjithëve se cila është marka juaj e preferuar sportive. Falë përshtatjes së saj të përkryer dhe materialit të butë prej pambuku, kjo bluzë do të bëhet shpejt veshja juaj e preferuar. Shijoni rehatinë absolute pavarësisht nga detyrat dhe aktivitetet e përditshme.
Specifikimi:
• Bluzë për meshkuj
• Përshtatje standarde
• Logo Umbro në pjesën e përparme

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA231M803-40
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA231M809-01
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë UMA231M808-3A
1.300 LEK
Shuma e kursyer 48%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë UMA231M802-01
1.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
2.200 LEK
Ndihmë