Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Champion Roch
Kodi i artikullit: 117327-KK001
Champion

Champion Roch

Kodi i artikullit: 117327-KK001
Champion ROCH është bluzë Lifestyle për femra të cilën mund ta kombinoni me veshje të ndryshme të gardorobës. Materiali i butë prej pambuku ofron një ndjenjë rehatie dhe butësie duke e bërë bluzën një veshje perfekte për përdorim të përditshëm dhe me të cilën ju do të keni të gjithë rehatinë e nevojshme që meritoni. Bluza është me mëngë të shkurtra dhe ka logon Champion në pjesën e përparme e cila nxjerr në pah origjinalitetin e markës dhe flet qartë për dashurinë tuaj për markën. Ajo do të përshtatet lehtësisht në stilin tuaj elegant sportiv, kështu që mund ta vishni gjatë aktiviteteve sportive, por edhe në përditshmërinë tuaj.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Mëngë të shkurtra Përbërja : Pambuk 100% Logo Champion.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion ROCH është bluzë Lifestyle për femra të cilën mund ta kombinoni me veshje të ndryshme të gardorobës. Materiali i butë prej pambuku ofron një ndjenjë rehatie dhe butësie duke e bërë bluzën një veshje perfekte për përdorim të përditshëm dhe me të cilën ju do të keni të gjithë rehatinë e nevojshme që meritoni. Bluza është me mëngë të shkurtra dhe ka logon Champion në pjesën e përparme e cila nxjerr në pah origjinalitetin e markës dhe flet qartë për dashurinë tuaj për markën. Ajo do të përshtatet lehtësisht në stilin tuaj elegant sportiv, kështu që mund ta vishni gjatë aktiviteteve sportive, por edhe në përditshmërinë tuaj.
Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Përbërja : Pambuk 100%
 • Logo Champion

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F117-10
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F104-92
  6.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F101-92
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241F101-01
  3.900 LEK
  Shuma e kursyer 34%
  5.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Roch
  Produkte
  Champion Roch