Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Nike Jordan Jumpman
Kodi i artikullit: CW5190-687
Nike

Nike Jordan Jumpman

Kodi i artikullit: CW5190-687
Bluza Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Jumpman është e përbërë nga pëlhura e butë dhe e rehatshme prej pambuku për rehati gjatë gjithë ditës. Përshtatja standarde ofron komoditetin e nevojshëm dhe dizajni i thjeshtë lejon kombinim të lehtë me pjesën tjetër të garderobës. Kjo bluzë e lehtë dhe e butë është përmirësuar me teknologjinë e largimit të djersës për t'ju mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë ditës. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të saj. Logoja Jumpman nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se përse Nike është marka juaj e preferuar. Është mjaftë e lehtë për ta mirëmbajtur duke e larë në lavatriçe.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Mëngë të shkurtra Jakë e përforcuar Logo Jumpman Përbërja: 57 % pambuk dhe 43% poliestër Lahet në lavatriçe.
4.000 LEK
4.000 LEK
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Bluza Lifestyle për meshkuj Nike Jordan Jumpman është e përbërë nga pëlhura e butë dhe e rehatshme prej pambuku për rehati gjatë gjithë ditës. Përshtatja standarde ofron komoditetin e nevojshëm dhe dizajni i thjeshtë lejon kombinim të lehtë me pjesën tjetër të garderobës. Kjo bluzë e lehtë dhe e butë është përmirësuar me teknologjinë e largimit të djersës për t'ju mbajtur të thatë dhe të freskët gjatë gjithë ditës. Bluza është me mëngë të shkurtra me jakë të përforcuar që parandalon tërheqjen dhe zgjat jetëgjatësinë e përdorimit të saj. Logoja Jumpman nxjerr në pah cilësinë dhe origjinalitetin e markës duke ja bërë të qartë të gjithëve se përse Nike është marka juaj e preferuar. Është mjaftë e lehtë për ta mirëmbajtur duke e larë në lavatriçe.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Mëngë të shkurtra
 • Jakë e përforcuar
 • Logo Jumpman
 • Përbërja: 57 % pambuk dhe 43% poliestër
 • Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Brand Nike
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Basketboll
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë FN6029-010
  5.300 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FB7465-687
  4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë FB7465-349
  4.700 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Nike Jordan Jumpman
  Bluzë
  Nike Jordan Jumpman