Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Champion Shiny
Kodi i artikullit: 117618-RS010
Champion

Champion Shiny

Kodi i artikullit: 117618-RS010
Champion Shiny është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra dhe përshtatje Casual për femra. Një bluzë që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo aktivitet të ditës tuaj. Komoditeti i jashtëzakonshëm që siguron do ta bëjë atë të preferuarën tuaj që herën e parë që do ta vishni. Logoja Champion e vendosur në pjesën e përparme plotëson dizajnin, nxjerr në pah markën dhe i jep kësaj bluze një dizajn që do të mund të kombinohet lehtësisht me veshje dhe stile të ndryshme. Përshtatja Casual do t’ju japë të gjithë rehatinë dhe lirinë e lëvizjes dhe e bën këtë bluzë të përshtatshme për të gjitha ju. Specifikimi: Bluzë Lifestyle për femra Mëngë të shkurtra Pëlhurë e rehatshme Logo Champion Përshtatje Casual.
2.200 LEK
2.200 LEK
2.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • M
 • S
 • L
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion Shiny është bluzë Lifestyle me mëngë të shkurtra dhe përshtatje Casual për femra. Një bluzë që përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo aktivitet të ditës tuaj. Komoditeti i jashtëzakonshëm që siguron do ta bëjë atë të preferuarën tuaj që herën e parë që do ta vishni. Logoja Champion e vendosur në pjesën e përparme plotëson dizajnin, nxjerr në pah markën dhe i jep kësaj bluze një dizajn që do të mund të kombinohet lehtësisht me veshje dhe stile të ndryshme. Përshtatja Casual do t’ju japë të gjithë rehatinë dhe lirinë e lëvizjes dhe e bën këtë bluzë të përshtatshme për të gjitha ju.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për femra
 • Mëngë të shkurtra
 • Pëlhurë e rehatshme
 • Logo Champion
 • Përshtatje Casual

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë 117613-RS010
  1.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Champion Shiny
  Bluzë
  Champion Shiny