Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Nike Sportswear
Kodi i artikullit: FQ7995-100
Nike

Nike Sportswear

Kodi i artikullit: FQ7995-100
Shtoni në gardërobën tuaj bluzën fantastike Lifestyle për meshkuj Nike Sportswear dhe jepini vetes tuaj gjithmonë atë stil të bukur dhe të veçantë që ju bën të dallueshëm nga shumica. Përditshmëria juaj tashmë do të bëhet më e bukur dhe stili juaj do të dalë në pah dhe do të tërheqë vëmendje falë kësaj bluze, e cila do të bëhet lehtësisht e preferuara juaj. Logoja e veçantë Nike e vendosur në pjesën e përparme do të plotësojë dizajnin dhe do ti japë bluzës një detaj që do ta bëjë atë të veçantë dhe lehtësisht të kombinueshme me stile të ndryshme. Bluza është prej pambuku cilësor dhe të lehtë që do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Përshtatja klasike dhe mëngët e shkurtra e bëjnë atë një pjesë ideale për përdorimin tuaj të përditshëm. Jaka e përforcuar parandalon tërheqjen duke zgjatur kështu jetëgjatësinë e përdorimit të saj.Specifikimi: Bluzë Lifestyle për meshkuj Jakë e përforcuar Përshtatje klasike Mëngë të shkurtra Logo Nike Përbërja: 100% pambuk.
4.700 LEK
4.700 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • M
 • S
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Shtoni në gardërobën tuaj bluzën fantastike Lifestyle për meshkuj Nike Sportswear dhe jepini vetes tuaj gjithmonë atë stil të bukur dhe të veçantë që ju bën të dallueshëm nga shumica. Përditshmëria juaj tashmë do të bëhet më e bukur dhe stili juaj do të dalë në pah dhe do të tërheqë vëmendje falë kësaj bluze, e cila do të bëhet lehtësisht e preferuara juaj. Logoja e veçantë Nike e vendosur në pjesën e përparme do të plotësojë dizajnin dhe do ti japë bluzës një detaj që do ta bëjë atë të veçantë dhe lehtësisht të kombinueshme me stile të ndryshme. Bluza është prej pambuku cilësor dhe të lehtë që do t'ju ofrojë rehati dhe komoditet gjatë gjithë ditës. Përshtatja klasike dhe mëngët e shkurtra e bëjnë atë një pjesë ideale për përdorimin tuaj të përditshëm. Jaka e përforcuar parandalon tërheqjen duke zgjatur kështu jetëgjatësinë e përdorimit të saj.

Specifikimi:

 • Bluzë Lifestyle për meshkuj
 • Jakë e përforcuar
 • Përshtatje klasike
 • Mëngë të shkurtra
 • Logo Nike
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluzë
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Nike Sportswear
  Bluzë
  Nike Sportswear