TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation
Bluzë për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(1326849-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Bluzë GL Foundation

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
  • SM S
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluzë
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
Marka UNDER ARMOUR
Masa Masa EU Masa në cm
MD M
LG L
XL XL
SM S
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë