TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë e vogël JORDAN  JAN JUMPMAN BY NIKE HIP PACK
NIKE Çantë e vogël JORDAN  JAN JUMPMAN BY NIKE HIP PACK
NIKE Çantë e vogël JORDAN  JAN JUMPMAN BY NIKE HIP PACK
NIKE Çantë e vogël JORDAN  JAN JUMPMAN BY NIKE HIP PACK
Kodi i artikullit:
(9A0553-023)
NIKE

NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN JUMPMAN BY NIKE HIP PACK

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë e vogël
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë e vogël
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë