TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG
Kodi i artikullit:
(9A0518-023)
NIKE

NIKE Çantë e vogël JORDAN JAN AIR CROSSBODY BAG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vendosni çantën unisex të belit Nike Jordan Jan Air Crossbody, për hapësirë ​​shtesë për gjërat e vogla thelbësore që nuk mund të futen në xhepat tuaj. Një xhep i brendshëm me zinxhir i mban gjërat të organizuara. Pëlhura nga e cila është epërbërë është e lehtë dhe e qëndrueshme. Brezi i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur. Mbyllja me zinxhir i mban gjërat e vogla të sigurta. Logoja dalluese e Jordan Jumpman tregon dashurinë tuaj për markën. Specifikim: Çantë unisex për të rritur Logoja e Jordan Jumpman Ngjyra: E zezë .
Detaje

Vendosni çantën unisex të belit Nike Jordan Jan Air Crossbody, për hapësirë ​​shtesë për gjërat e vogla thelbësore që nuk mund të futen në xhepat tuaj. Një xhep i brendshëm me zinxhir i mban gjërat të organizuara. Pëlhura nga e cila është epërbërë është e lehtë dhe e qëndrueshme. Brezi i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur. Mbyllja me zinxhir i mban gjërat e vogla të sigurta. Logoja dalluese e Jordan Jumpman tregon dashurinë tuaj për markën.

Specifikim:

 • Çantë unisex për të rritur
 • Logoja e Jordan Jumpman
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë e vogël
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR WAIST BAGS
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Vendosni çantën unisex të belit Nike Jordan Jan Air Crossbody, për hapësirë ​​shtesë për gjërat e vogla thelbësore që nuk mund të futen në xhepat tuaj. Një xhep i brendshëm me zinxhir i mban gjërat të organizuara. Pëlhura nga e cila është epërbërë është e lehtë dhe e qëndrueshme. Brezi i rregullueshëm siguron një përshtatje të përsosur. Mbyllja me zinxhir i mban gjërat e vogla të sigurta. Logoja dalluese e Jordan Jumpman tregon dashurinë tuaj për markën.

Specifikim:

 • Çantë unisex për të rritur
 • Logoja e Jordan Jumpman
 • Ngjyra: E zezë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë e vogël
Marka NIKE
Mosha Të rritur
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR WAIST BAGS
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë