TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine JAN JORDAN AIR PACK MINI
NIKE Çantë shpine JAN JORDAN AIR PACK MINI
NIKE Çantë shpine JAN JORDAN AIR PACK MINI
NIKE Çantë shpine JAN JORDAN AIR PACK MINI
çantë shpine
Kodi i artikullit:
(7A0346-KR5)
NIKE

NIKE Çantë shpine JAN JORDAN AIR PACK MINI

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 30 cm x 17 cm x 7 cm Detaje

Dimensionet: 30 cm x 17 cm x 7 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Dimensionet: 30 cm x 17 cm x 7 cm

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Qëllimi Basketboll
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë