TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
Kodi i artikullit:
(BA6029-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno ONE SIZE
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm Detaje
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno ONE SIZE
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno ONE SIZE
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë