TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19
Kodi i artikullit:
(BA6029-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Y NK BRSLA BKPK - FA19

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • Univerzalno ONE SIZE
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm Detaje
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno ONE SIZE
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Dimensionet: 41 cm x 30 cm x 15 cm
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Stërvitje
Mosha Adoleshentë
Gjinia Unisex
GMO_CONSUMER_GROUP YOUTH UNISEX
KATEGORIJABIH FA_KIDS
PROD_CATDESC SPORT PERFORMANCE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno ONE SIZE
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë