TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
adidas Produkte DAILY PACKPACK II
Kodi i artikullit:
(GE1206)
adidas

adidas Produkte DAILY PACKPACK II

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta unisex adidas DAILY BACKPACK II është e përshtatshme për të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme si laptop, shishe uji ose xhup. Ajo do të jetë mikesha juaj besnike në çdo aventurë ditore. Vendoseni në shpinë dhe vazhdoni ditën tuaj.   SPECIFIKIM • Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë • Shiritat mund të rregullohen • Vëllimi: 20 L • Xhepi i përparmë me zinxhir • Përbërja e materialit: 100% poliester • Kodi i artikullit: GE1206 .
Detaje

Çanta unisex adidas DAILY BACKPACK II është e përshtatshme për të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme si laptop, shishe uji ose xhup.

Ajo do të jetë mikesha juaj besnike në çdo aventurë ditore.

Vendoseni në shpinë dhe vazhdoni ditën tuaj.

 

SPECIFIKIM

• Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë

• Shiritat mund të rregullohen

• Vëllimi: 20 L

• Xhepi i përparmë me zinxhir

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Kodi i artikullit: GE1206

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Stërvitje
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë