TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
adidas Çantë shpine DAILY BP II
Kodi i artikullit:
(GE1206)
adidas

adidas Çantë shpine DAILY BP II

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta unisex adidas DAILY BACKPACK II është e përshtatshme për të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme si laptop, shishe uji ose xhup. Ajo do të jetë mikesha juaj besnike në çdo aventurë ditore. Vendoseni në shpinë dhe vazhdoni ditën tuaj.   SPECIFIKIM • Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë • Shiritat mund të rregullohen • Vëllimi: 20 L • Xhepi i përparmë me zinxhir • Përbërja e materialit: 100% poliester • Kodi i artikullit: GE1206 .
Detaje

Çanta unisex adidas DAILY BACKPACK II është e përshtatshme për të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme si laptop, shishe uji ose xhup.

Ajo do të jetë mikesha juaj besnike në çdo aventurë ditore.

Vendoseni në shpinë dhe vazhdoni ditën tuaj.

 

SPECIFIKIM

• Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë

• Shiritat mund të rregullohen

• Vëllimi: 20 L

• Xhepi i përparmë me zinxhir

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Kodi i artikullit: GE1206

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta unisex adidas DAILY BACKPACK II është e përshtatshme për të gjitha gjërat tuaja të domosdoshme si laptop, shishe uji ose xhup.

Ajo do të jetë mikesha juaj besnike në çdo aventurë ditore.

Vendoseni në shpinë dhe vazhdoni ditën tuaj.

 

SPECIFIKIM

• Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë

• Shiritat mund të rregullohen

• Vëllimi: 20 L

• Xhepi i përparmë me zinxhir

• Përbërja e materialit: 100% poliester

• Kodi i artikullit: GE1206

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë