TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP
Çantë shpine Unisex
Kodi i artikullit:
(CK5727-068)
NIKE

NIKE Çantë shpine NK ELMNTL BKPK - 2.0 AOP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental 2.0 përdor një dizajn të ri për të modifikuar një model të vjetër të preferuar duke mbajtur hapësirë ​​të mjaftueshme për sendet tuaja. Materiali i qëndrueshëm nga i cili është e përbërë është i mbuluar me grafikë të ndryshëm dhe ka xhepa shtesë për gjëra të vogla. Detaje

Nike Elemental 2.0 përdor një dizajn të ri për të modifikuar një model të vjetër të preferuar duke mbajtur hapësirë ​​të mjaftueshme për sendet tuaja.

Materiali i qëndrueshëm nga i cili është e përbërë është i mbuluar me grafikë të ndryshëm dhe ka xhepa shtesë për gjëra të vogla.

Rripat mund të rregullohen në mënyrë që të zgjidhni gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Ndarja kryesore e madhe dhe xhepat anësorë ofrojnë më shumë hapësirë ​​ për sendet tuaja.

SPECIFIKIM:

  • Ngjyra: gri, e bardhë
  • Përmasat: 48cm x 30 cm x 15 cm
  • Përbërja e materialit: 100% poliester
  • Kodi i artikullit: CK5727-068
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike Elemental 2.0 përdor një dizajn të ri për të modifikuar një model të vjetër të preferuar duke mbajtur hapësirë ​​të mjaftueshme për sendet tuaja.

Materiali i qëndrueshëm nga i cili është e përbërë është i mbuluar me grafikë të ndryshëm dhe ka xhepa shtesë për gjëra të vogla.

Rripat mund të rregullohen në mënyrë që të zgjidhni gjatësinë që ju përshtatet më mirë.

Ndarja kryesore e madhe dhe xhepat anësorë ofrojnë më shumë hapësirë ​​ për sendet tuaja.

SPECIFIKIM:

  • Ngjyra: gri, e bardhë
  • Përmasat: 48cm x 30 cm x 15 cm
  • Përbërja e materialit: 100% poliester
  • Kodi i artikullit: CK5727-068
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë