TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
Kodi i artikullit:
(GH7259)
adidas

adidas Çantë shpine TIRO BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia. Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta. Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë. Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është. SPECIFIKIM: Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm Vëllimi: 25L Ndarja kryesore me zinxhir Xhepi i përparmë me zinxhir Xhepat anësorë Shiritat mund të rregullohen Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar .
Detaje

Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia.

Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta.

Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë.

Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është.

SPECIFIKIM:

 • Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm
 • Vëllimi: 25L
 • Ndarja kryesore me zinxhir
 • Xhepi i përparmë me zinxhir
 • Xhepat anësorë
 • Shiritat mund të rregullohen
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia.

Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta.

Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë.

Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është.

SPECIFIKIM:

 • Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm
 • Vëllimi: 25L
 • Ndarja kryesore me zinxhir
 • Xhepi i përparmë me zinxhir
 • Xhepat anësorë
 • Shiritat mund të rregullohen
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë