TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
adidas Çantë shpine TIRO BP
Kodi i artikullit:
(GH7260)
adidas

adidas Çantë shpine TIRO BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia. Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta. Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë. Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është. SPECIFIKIM: Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm Vëllimi: 25L Ndarja kryesore me zinxhir Xhepi i përparmë me zinxhir Xhepat anësorë Shiritat mund të rregullohen Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar Ngjyra: blu Kodi i artikullit: GH7260 .
Detaje

Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia.

Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta.

Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë.

Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është.

SPECIFIKIM:

 • Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm
 • Vëllimi: 25L
 • Ndarja kryesore me zinxhir
 • Xhepi i përparmë me zinxhir
 • Xhepat anësorë
 • Shiritat mund të rregullohen
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: blu
 • Kodi i artikullit: GH7260
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Çanta e shpinës adidas TIRO PRIMEGREEN PRIMEGREEN do t'ju ndihmojë të transferoni pajisjet tuaja nga puna ose shtëpia.

Ndarja kryesore e bollshme është e mbyllur me zinxhir, kështu që gjërat tuaja do të jenë të sigurta.

Kjo çantë shpine gjithashtu ka një ndarje për laptopin tuaj, si dhe një mori xhepash shtesë.

Shiritat e butë të shpatullave dhe një shpinë e mbushur do të lehtësojnë ngarkesën tuaj pa marrë parasysh sa e rëndë është.

SPECIFIKIM:

 • Përmasat: 48.5cm x 33cm x 18cm
 • Vëllimi: 25L
 • Ndarja kryesore me zinxhir
 • Xhepi i përparmë me zinxhir
 • Xhepat anësorë
 • Shiritat mund të rregullohen
 • Përbërja e materialit: 100% poliester i ricikluar
 • Ngjyra: blu
 • Kodi i artikullit: GH7260
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Futboll
KATEGORIJABIH FA_FOOTBALL
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë