TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack
Kodi i artikullit:
(075487-59)
PUMA

PUMA Çantë shpine PUMA Phase Backpack

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.300 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • BV ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
BV ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
Marka PUMA
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
BV ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë