TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP
Kodi i artikullit:
(GN2022)
adidas

adidas Çantë shpine 3S RSPNS BP

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • NS ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është një çantë sportive unisex. Dizajni modern sjell një pamje tërheqëse dhe elegante. Është praktike dhe mund ta perdorni çdo ditë. Ka një ndarje të veçantë përpara për një kompjuter portativ në të cilin kompjuteri juaj është i sigurt.Çanta e shpinës është e përbërë nga poliestër funksional, i cili e bën atë mjaft të fortë dhe të qëndrueshëm për të vendosur të gjitha gjërat tuaja të nevojshme në të. Fundi i përforcuar është i veshur me mbrojtje TPU dhe jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit. Ndarjet anësore janë shumë funksionale. Mund t'i përdorni për të vendosur telefonin tuaj ose për të mbajtur në dispozicion një shishe uji. Prodhuar nga materiale të ricikluara Primegreen me performancë të lartë. Kështu mbrojmë planetin tonë. adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme. SPECIFIKIM PRODUKTI: • Përbërja: 100% poliester • Ngjyra e shfaqur: e zezë, e bardhë .
Detaje

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është një çantë sportive unisex. Dizajni modern sjell një pamje tërheqëse dhe elegante.

Është praktike dhe mund ta perdorni çdo ditë.

Ka një ndarje të veçantë përpara për një kompjuter portativ në të cilin kompjuteri juaj është i sigurt.Çanta e shpinës është e përbërë nga poliestër funksional, i cili e bën atë mjaft të fortë dhe të qëndrueshëm për të vendosur të gjitha gjërat tuaja të nevojshme në të.

Fundi i përforcuar është i veshur me mbrojtje TPU dhe jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit.

Ndarjet anësore janë shumë funksionale. Mund t'i përdorni për të vendosur telefonin tuaj ose për të mbajtur në dispozicion një shishe uji.

Prodhuar nga materiale të ricikluara Primegreen me performancë të lartë. Kështu mbrojmë planetin tonë.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra e shfaqur: e zezë, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është një çantë sportive unisex. Dizajni modern sjell një pamje tërheqëse dhe elegante.

Është praktike dhe mund ta perdorni çdo ditë.

Ka një ndarje të veçantë përpara për një kompjuter portativ në të cilin kompjuteri juaj është i sigurt.Çanta e shpinës është e përbërë nga poliestër funksional, i cili e bën atë mjaft të fortë dhe të qëndrueshëm për të vendosur të gjitha gjërat tuaja të nevojshme në të.

Fundi i përforcuar është i veshur me mbrojtje TPU dhe jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj konsumit.

Ndarjet anësore janë shumë funksionale. Mund t'i përdorni për të vendosur telefonin tuaj ose për të mbajtur në dispozicion një shishe uji.

Prodhuar nga materiale të ricikluara Primegreen me performancë të lartë. Kështu mbrojmë planetin tonë.

adidas ju garanton cilësinë më të mirë të mundshme.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra e shfaqur: e zezë, e bardhë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
NS ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë