TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
NIKE Çantë shpine Elemental
Kodi i artikullit:
(DD0559-068)
NIKE

NIKE Çantë shpine Elemental

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport. Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat më të vogla në dy xhepat anësorë. Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje. Kudo që të shkoni, paketoni dhe organizoni mirë gjërat tuaja në një çantë unike të Nike Elemental. Specifikim: Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm Përbërja: 100% poliester Panele rrjetë .
Detaje

Nike Elemental është një çantë unisex praktike për të gjitha aktivitetet tuaja - biznes ose sport.

Ka një ndarje të madhe me zinxhirë ku mund të ruani laptopin, librat ose pajisjet sportive. Vendosini gjërat më të vogla në dy xhepat anësorë.

Shiritat e vendosur dhe pjesa e pasme kontribuojnë në rehati, dhe panelet e rrjetës në anën e pasme lejojnë ajrosje.

Kudo që të shkoni, paketoni dhe organizoni mirë gjërat tuaja në një çantë unike të Nike Elemental.

Specifikim:

  • Përmasat: 48cm x 30cm x 15cm
  • Përbërja: 100% poliester
  • Panele rrjetë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë