TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
CHAMPION Çantë shpine BACKPACK
Kodi i artikullit:
(CHE213B101-02)
CHAMPION

CHAMPION Çantë shpine BACKPACK

Çmimi i mëparshëm
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • ONE SIZE ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion BACKPACK është një çantë shpine për fëmijë, për të cilën do të jeni në gjendje të mbani me lehtësi të gjitha gjërat për vogëlushin tuaj, pavarësisht nëse do të shkoni në stërvitje, kopsht, pushim në natyrë ose udhëtime. Çanta e shpinës është një kombinim modern dhe funksional, dhe detajet e tij minimaliste, si dhe logoja tërheqëse e njohur e Champion do të sigurojë që fëmija ta veshë atë me krenari dhe stil. Kjo çantë shpine ka disa ndarje që mbyllen me një zinxhir, në të cilën lehtësisht do të jeni në gjendje të organizoni të gjitha gjërat e nevojshme për një fëmijë, dhe dizajni i tij praktik, i lehtë dhe kompakt do t'ju lejojë ta zgjidhni atë pa menduar gjatë. Specifikim: • Çantë shpine për fëmijë • Me rrip të rregullueshëm • Me disa ndarje • Me një logo të njohur të Champion • Përbërja: 100% poliester • Ngjyra: blu e errët .
Detaje

Champion BACKPACK është një çantë shpine për fëmijë, për të cilën do të jeni në gjendje të mbani me lehtësi të gjitha gjërat për vogëlushin tuaj, pavarësisht nëse do të shkoni në stërvitje, kopsht, pushim në natyrë ose udhëtime.

Çanta e shpinës është një kombinim modern dhe funksional, dhe detajet e tij minimaliste, si dhe logoja tërheqëse e njohur e Champion do të sigurojë që fëmija ta veshë atë me krenari dhe stil. Kjo çantë shpine ka disa ndarje që mbyllen me një zinxhir, në të cilën lehtësisht do të jeni në gjendje të organizoni të gjitha gjërat e nevojshme për një fëmijë, dhe dizajni i tij praktik, i lehtë dhe kompakt do t'ju lejojë ta zgjidhni atë pa menduar gjatë.

Specifikim:

• Çantë shpine për fëmijë

• Me rrip të rregullueshëm

• Me disa ndarje

• Me një logo të njohur të Champion

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Champion BACKPACK është një çantë shpine për fëmijë, për të cilën do të jeni në gjendje të mbani me lehtësi të gjitha gjërat për vogëlushin tuaj, pavarësisht nëse do të shkoni në stërvitje, kopsht, pushim në natyrë ose udhëtime.

Çanta e shpinës është një kombinim modern dhe funksional, dhe detajet e tij minimaliste, si dhe logoja tërheqëse e njohur e Champion do të sigurojë që fëmija ta veshë atë me krenari dhe stil. Kjo çantë shpine ka disa ndarje që mbyllen me një zinxhir, në të cilën lehtësisht do të jeni në gjendje të organizoni të gjitha gjërat e nevojshme për një fëmijë, dhe dizajni i tij praktik, i lehtë dhe kompakt do t'ju lejojë ta zgjidhni atë pa menduar gjatë.

Specifikim:

• Çantë shpine për fëmijë

• Me rrip të rregullueshëm

• Me disa ndarje

• Me një logo të njohur të Champion

• Përbërja: 100% poliester

• Ngjyra: blu e errët

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj BACKPACK
Masa Masa EU Masa në cm
ONE SIZE ONE SIZE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë