TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
NIKE Çantë shpine Heritage
Kodi i artikullit:
(DJ7377-010)
NIKE

NIKE Çantë shpine Heritage

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • MISC ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Heritage është një çantë unisex në stilin Swoosh. Merrni pajisjet tuaja dhe paketoni me stil me këtë çantë unisex. Ajo ka një ndarje kryesore që e mbyllni me një zinxhir, i cili është i gjerë dhe gjithashtu ka një ndarje për laptop. Ndarja e përparme përdoret për të ruajtur sende më të vogla. Ju gjithashtu e mbyllni atë me një zinxhir, kështu që gjërat tuaja të vogla të rëndësishme janë të sigurta. Logoja e madhe Swoosh në këtë çantë shpine ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Poliesteri i thurur dendur nga i cili është bërë pjesa e pasme Nike Heritage është e fortë dhe e qëndrueshme. Shiritat e montuar dhe një panel i pasmë ju japin mbështetje të mirë dhe sigurojnë rehati. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë. Specifikim: Çantë shpine Unisex Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm Rrip në krye për bartje të lehtë Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Heritage është një çantë unisex në stilin Swoosh. Merrni pajisjet tuaja dhe paketoni me stil me këtë çantë unisex. Ajo ka një ndarje kryesore që e mbyllni me një zinxhir, i cili është i gjerë dhe gjithashtu ka një ndarje për laptop. Ndarja e përparme përdoret për të ruajtur sende më të vogla. Ju gjithashtu e mbyllni atë me një zinxhir, kështu që gjërat tuaja të vogla të rëndësishme janë të sigurta. Logoja e madhe Swoosh në këtë çantë shpine ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Poliesteri i thurur dendur nga i cili është bërë pjesa e pasme Nike Heritage është e fortë dhe e qëndrueshme. Shiritat e montuar dhe një panel i pasmë ju japin mbështetje të mirë dhe sigurojnë rehati. Në krye ka një rrip për mbajtje të lehtë.

Specifikim:

  • Çantë shpine Unisex
  • Përmasat: 43cm x 30cm x 15cm
  • Rrip në krye për bartje të lehtë
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Çantë shpine
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Unisex
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
MISC ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë